وکیل تامین اجتماعی بندرعباس

وکیل تامین اجتماعی بندرعباس

وکیل تامین اجتماعی بندرعباس

اگر در خصوص مطلب وکیل تامین اجتماعی بندرعباس سوال یا نظری دارید میتوانید از پایین همین صفحه آن را ارسال نمایید.

وکیل تامین اجتماعی بندرعباس

  در صورت دریافت بیمه بیکاری چقدر از سوابق بیمه کسر بیمه بیکاری یکی از حمایت های تامین اجتماعی است که سازمان در قبال دریافت حق بیمه مقرر، به بیمه شدگانی که طبق مقررات این قانون بیکار می شوند،پرداخت می نماید(ماده ۳ قانون بیمه بیکاری).

سوابق ایجادشده ناشی از پرداخت بیمه بیکاری از نظر بازنشستگی، از کارافتادگی و فوت  محسوب می گردند(تبصره ۲ ماده ۶ قانون بیمه بیکاری).

  به موجب ماده 151 قانون کار، در کارگاههایی که برای مدت محدود به منظور انجام کاری معین (راه سازی و مانند آن) دور از مناطق مسکونی ایجاد می شود،

کارفرمایان موظفند سه وعده غذای مناسب و ارزان قیمت (صبحانه، نهار و شام) برای کارگران خود فراهم نمایند، که حداقل یک وعده آن باید غذای گرم باشد. در این قبیل کارگاهها به اقتضای فصل، محل و مدت کار، باید خوابگاه مناسب نیز برای کارگران ایجاد شود.

لذا از عبارت “ارزان قيمت” اینگونه استنباط می گردد غذاي فراهم شده توسط كارفرما “مجاني” نبوده و در مقابل دريافت وجه از كارگران به آنان داده مي شود.

چنانچه در كارگاهي تاكنون بر خلاف ترتيب فوق، تهیه و ارائه غذا به کارگران به صورت “مجاني” بوده، عرف و روال كارگاه در اجرای بند (ز) ماده 10 همان قانون، لازم الاجراست و بايد همچنان ادامه يابد.

 

اشتراک در
اطلاع از
2 سوالات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه

سلام وقتتون بخیر
در خصوص مفاصا حساب قراردادهای شرکت های پیمانکاری هم فعالیت می کنید؟