معرفی وکیل در بندرعباس

معرفی وکیل در بندرعباس

اگر در خصوص مطلب معرفی وکیل در بندرعباس سوال یا نظری دارید میتوانید از پایین همین صفحه آن را ارسال نمایید.


معرفی وکیل بندرعباس

با توجه به اینکه، محاکم قضایی به طور کلی دارای پرونده های زیادی از دعاوی مختلف هستند و تجربه نشان داده است که در پرونده هایی که، وکیل یا فرد آشنا به قوانین وجود دارد، قاضی پرونده کمتر به مشکل برخورده است و رای عادلانه تری داده است، از همین رو وکیل میتواند نقش پررنگی در پرونده ایفا کند.

مثلا گاهی وجود دارد که عنوان شکایت و دعوا اصلا همخوانی با عمل انجام شده مرتکب و یا خواسته اشخاص ندارد.


همه این مشکلات زمانی حل خواهد شد که فردی مسلط به قوانین به عنوان وکیل در پرونده های قضایی دخالت کند که این خود مزایایی دیگری نیز دارد از جمله اصول اولیه اقامه دعوا رعایت می شود و سبب می شود دقت قاضی به اصل موضوع و ماهیت پرونده بیشتر شود.

علاوه بر این زمان رسیدگی و پروسه دادرسی پرونده به خاطر رعایت برخی نکات مربوطه در طی رسیدگی توسط وکلا، کاهش می یابد.


به روز بودن وکیل

با گذشت زمان و پیشرفت جامعه  قوانین جدید می شوند و قرارداد های نوین نیز روز به روز در حال توسعه اند به همین دلیل نیاز است که وکیل به این قوانین و رویه جدید قضایی مسلط باشد یا به اصطلاح به بروز باشد و علاوه بر علم و دانش قبلی در تلاش برای تسلط به امور جدید نیز باشد.

 

اشتراک در
اطلاع از
2 سوالات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه

سلام اقای وکیل وقت بخیر سوالی داشتم از خدمتتون. زمینی در بندرعباس خریدم مال غیر هستش و طرف گفته که قولنامه دارم که قولنامه نیاورده و ۸۰ درصد پول را گرفته و تا ۵ روزه باید سند بزنه ولی نمیتونه چیکار کنم راهنمایی بفرمایین؟