وکیل بندرعباس بهروز اصبحی

آدرس پلیس آگاهی بندرعباس

آگاهی بندرعباس

جهت رفاه حال همشهریان گرامی آدرس پلیس آگاهی شهر بندرعباس تقدیم میگردد.


نشانی پلیس آگاهی بندرعباس

آدرس: بندرعباس- خیابان آیت الله مدرس- ساختمان پلیس آگاهی

معرفی کوتاه وظایف پلیس آگاهی

مسئولیت اصلی برقراری نظم و حفاظت از امنیت داخلی کشور ما، بر عهده نیروی انتظامی فراجا بوده که این مسئولیت را از طریق زیرمجموعه ها و یگان های متعدد خود، نظیر پلیس راهنمایی و رانندگی و پلیس فتا، انجام می دهد. یکی از یگان های نیروی انتظامی، پلیس آگاهی است که در بسیاری از جرایم مهم، نظیر قتل، آدم ربایی و کلاهبرداری، آسیب دیدگان از جرم، باید جهت پیگیری شکایت کیفری خود، به پایگاه های این پلیس، مراجعه کرده که این امر، خود نیازمند اطلاع از آدرس و تلفن این پایگاه ها می باشد. به علاوه، سایت پلیس آگاهی نیز برخی خدمات این نهاد را به شکل اینترنتی، ارائه می کند.

به طور معمول، پلیس آگاهی، در رابطه با تمام جرایم، به عنوان ضابط دادگستری، وارد عمل نشده و حوزه کاری این پلیس، جرایم مهمی مانند قتل، سرقت، تجاوز، جعل، کلاهبرداری و مواردی از این قبیل می باشد.

معرفی سامانه نما

سامانه نما اموال مکشوفه پلیس آگاهی، عنوان سایتی است که مال باختگان جرایم سرقت در سر تا سر کشور، از طریق آن، می توانند اموال مسروقه خود را جست و جو کرده و در صورت لزوم، برای بازپسگیری این اموال، اقدام نمایند.

پلیس آگاهی چیست؟

یکی از یگان ها و زیرمجموعه های نیروی انتظامی در کشور ما پلیس آگاهی میباشد که یک واحد تخصصی بوده و در واقع ضابط قضایی محسوب می گردد.

سایت پلیس آگاهی چه سامانه ای است؟

آدرس سایت پلیس آگاهی srvagahi.police.ir میباشد که از طریق ورود به این سایت کاربران می توانند خدمات این شاخه از نیروی انتظامی را به شکل غیر حضوری دریافت نمایند.

اشتراک در
اطلاع از
8 سوالات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه

سلام آقای اصبحی امیدوارم حالتون خوب باشد سوالی داشتم از خدمتتان. وجه تمایز بازاریابی شبکه‌‌ای که در سالهای اخیر مجوز فعالیت صادر میشود با شرکت هرمی چیست؟ و آیا در بازاریابی شبکه‌‌ای نیز فعالیت بشکل هرمی انجام میشود؟

سلام جناب وکیل اگر ممکنه پاسخ سوالم رو بدید خیلی استرس دارم. ممنونم
برای سفر کربلا به حساب شخصی فردی بعنوان رابط، مقداری پول از طریق کارت به کارت واریز کردم ولی سفر عتبات از طرف دولت لغو شد و بعد از گذشت چند روز آن فرد پول واریزی را عودت نداد و از او تحت عنوان مطالبه وجه بابت سفر زیارتی در بندرعباس شکایت کردم و روز تشکیل دادگاه هم ایشان حضور نیافت و بنده تمام فیشها و پرینت گردش حساب بانکی را به قاضی دادم ولی متاسفانه قاضی رای داده که مدرکی از عدم تعهد ایشان نسبت به سفر کنسل شده ارایه ندادید و شکایت مورد استماع نیست و بیست روز فرصت دارید درخواست تجدید نظر بدهید خلاصه ایشان دارای سوء سابقه به جرم چندین موردکلاهبرداری است و اصلا تور کربلایی در کار نبوده تا من مدرک کنسل شدن آن را بیاورم. الان چکار باید بکنم؟

سلام جناب اصبحی عزیز وقت شما بخیر.
ما دوسال پیش چند قطعه زمین در بندرعباس و میناب خریداری کردیم اما الان برامون مشخصه شده که همه زمین‌ها معارض دارد و قبلا فروخته شده است قولنامه دوتا از معارضین رو دیدم که یکسال قبل از ما زمین رو خریداری کرده بودند چندین بار به فروشنده اعلام کردیم اما اقدامی نکرد اخیرا متوجه شدیم این فرد ده‌ها پرونده کلاهبرداری در دادگاه دارد لطفاً بفرمایید برای شکایت در دادگاه کیفری چه اقداماتی رو باید انجام دهم برای تنظیم شکواییه باید به کلانتری مراجعه کنم یا دفاتر قضایی و انتخاب وکیل باید قبل از تنظیم شکواییه باشد یا بعداز آن و سوال آخر اینکه چه ضمانت اجرایی برای حکم دادگاه وجود دارد؟

سلام اقای وکیل وقت بخیر ببخشید من یک مشکل حقوقی برام پیش امده امکان داره پاسخ بدید؟ ممنونم 🙏